- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Мийка Franke MRG 610-58 (114.0502.831) бежевий
6600 ₴
Мийка Franke MRG 610-58 (114.0502.831) бежевий
Під замовлення
Код: 1008324
* за винятком товарів з Акційної ціною
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Матеріал | гранітні |
| Тип монтажу | Накладна |
| Колір | бежевий |
| Кількість чаш | 1 |
| Виконання | універсальна |
| Форма | прямокутна |
| Лінія | Maris |
| Серія | Серія Maris |
|
Комплектація
|
|
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3½ ", кріплення |
|
Параметри мийки
|
|
| Довжина, (см) | 52 |
| Ширина, (см) | 58.5 |
|
Параметри першої чаші
|
|
| Глибина, (см) | 19.5 |
| Довжина, (см) | 39 |
| Ширина, (см) | 50.5 |
|
Додаткові характеристики
|
|
| Мінімальна ширина шафи, (см) | 60 |
| Розмір ніши, (см) | 56.5х50 |
|
А фільтр групи
|
|
| Довжина, (см) | 41-60 см |
| Ширина, (см) | 50-69 см |
Мийка Franke MRG 610-58 (114.0502.831) бежевий
Код: 1008324
Під замовлення
6 600 ₴
- додаткова комплектація
Приймаємо
Доставка
Franke
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Матеріал | гранітні |
| Тип монтажу | Накладна |
| Колір | бежевий |
| Кількість чаш | 1 |
| Виконання | універсальна |
| Форма | прямокутна |
| Лінія | Maris |
| Серія | Серія Maris |
|
Комплектація
|
|
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3½ ", кріплення |
|
Параметри мийки
|
|
| Довжина, (см) | 52 |
| Ширина, (см) | 58.5 |
|
Параметри першої чаші
|
|
| Глибина, (см) | 19.5 |
| Довжина, (см) | 39 |
| Ширина, (см) | 50.5 |
|
Параметри другої чаші
|
|
|
Параметри третьої чаші
|
|
|
Додаткові характеристики
|
|
| Мінімальна ширина шафи, (см) | 60 |
| Розмір ніши, (см) | 56.5х50 |
|
А фільтр групи
|
|
| Довжина, (см) | 41-60 см |
| Ширина, (см) | 50-69 см |
Серія мийок Maris з фраграніту сучасного мінімалістського дизайну з чіткими прямокутними формами
-Cерія мийок в стилі мінімалізм з чіткими прямокутними формами
-Стильний практичні аксесуари підвищують функціональність мийки
-Доступні різні розміри, що дозволяє зробити індивідуальний вибір
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Товари з Серії
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар