- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Мийка Franke FSX 251 TPL 127.0437.913
18354 ₴
Мийка Franke FSX 251 TPL 127.0437.913
Під замовлення
Код: 1078585
* за винятком товарів з Акційної ціною
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип монтажу | В рівень, Накладна |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Фактура нержавеіючої сталі | полірована |
| Кількість чаш | 2 |
| Виконання | чаша праворуч |
| Форма | прямокутна |
| Лінія | Frames by Franke |
| Серія | Серія Frames by Franke |
|
Комплектація
|
|
| Комплектація | інтегрований вентиль-ексцентрик Easy Click |
|
Параметри мийки
|
|
| Довжина, (см) | 52 |
| Ширина, (см) | 86 |
|
Параметри першої чаші
|
|
| Глибина, (см) | 20.5 |
| Довжина, (см) | 40 |
| Ширина, (см) | 34 |
|
Параметри другої чаші
|
|
| Глибина, (см) | 16 |
| Довжина, (см) | 40 |
| Ширина, (см) | 16 |
|
Додаткові характеристики
|
|
| Мінімальна ширина шафи, (см) | 60 |
| Розмір ніши, (см) | 84.6х50.6, r 10-20 мм, фрезерування 1.2 мм, 86.08х52.08 r = 10.4 |
|
А фільтр групи
|
|
| Довжина, (см) | 41-60 см |
| Ширина, (см) | 70-89 см |
Мийка Franke FSX 251 TPL 127.0437.913
Код: 1078585
Під замовлення
18 354 ₴
- додаткова комплектація
Додати необхідні аксесуари (комплектацію)
Приймаємо
Доставка
Franke
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип монтажу | В рівень, Накладна |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Фактура нержавеіючої сталі | полірована |
| Кількість чаш | 2 |
| Виконання | чаша праворуч |
| Форма | прямокутна |
| Лінія | Frames by Franke |
| Серія | Серія Frames by Franke |
|
Комплектація
|
|
| Комплектація | інтегрований вентиль-ексцентрик Easy Click |
|
Параметри мийки
|
|
| Довжина, (см) | 52 |
| Ширина, (см) | 86 |
|
Параметри першої чаші
|
|
| Глибина, (см) | 20.5 |
| Довжина, (см) | 40 |
| Ширина, (см) | 34 |
|
Параметри другої чаші
|
|
| Глибина, (см) | 16 |
| Довжина, (см) | 40 |
| Ширина, (см) | 16 |
|
Параметри третьої чаші
|
|
|
Додаткові характеристики
|
|
| Мінімальна ширина шафи, (см) | 60 |
| Розмір ніши, (см) | 84.6х50.6, r 10-20 мм, фрезерування 1.2 мм, 86.08х52.08 r = 10.4 |
|
А фільтр групи
|
|
| Довжина, (см) | 41-60 см |
| Ширина, (см) | 70-89 см |
Easy Click Це система управління вентилем, яка робить злив води надзвичайно простим і гігієнічним. Просте натиснення кнопки - і зливний вентиль відкривається або закривається.
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар