- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Духова шафа Franke FMW 45 FS C TFT BK XS NP 131.0425.736
67966 ₴
Духова шафа Franke FMW 45 FS C TFT BK XS NP 131.0425.736
Під замовлення
Код: 1078513
* за винятком товарів з Акційної ціною
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Серія | Серія Frames by Franke |
|
Технічні характеристики
|
|
| Приєднана потужність, (Вт) | 2800 |
| Режими і функції духовки | 11 (випічка) + 3 (мікрохвильовка) + 5 (додатково) |
| Тип | електричний |
| Тип управління | електронне |
| Обєм, (л) | 51 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Дисплей | є |
| Кількість програм | книга рецептів |
| Тип очищення духовки | емаль легкого очищення |
| Комбіновані функції | режим мікрохвилі |
| Кількість шарів скла дверей духовки | 3 |
| Регулювання температури, (оC) | 40 - 275 |
| Кількість решіток | 1 |
| Колір | чорний |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Глибина, (см) | 55 |
| Ширина, (см) | 56-56.8 |
| Висота, (см) | 45 |
|
Розміри
|
|
| Висота, (см) | 45.5 |
| Глибина, (см) | 56.7 |
| Ширина, (см) | 59.7 |
|
Додаткові характеристики
|
|
| Термoщуп | ні |
| телескопічні напрямні | ні |
| Особливості | Технологія динамічного приготування DCT. Блокування від детей.Таймер.Галогене освітлення. |
|
А фільтр групи
|
|
| Обєм, (л) | 51-60 л |
| Глибина, (см) | 56-61 см |
| Ширина, (см) | 55-60 см |
Духова шафа Franke FMW 45 FS C TFT BK XS NP 131.0425.736
Код: 1078513
Під замовлення
67 966 ₴
- додаткова комплектація
Приймаємо
Доставка
Franke
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Серія | Серія Frames by Franke |
|
Технічні характеристики
|
|
| Приєднана потужність, (Вт) | 2800 |
| Режими і функції духовки | 11 (випічка) + 3 (мікрохвильовка) + 5 (додатково) |
| Тип | електричний |
| Тип управління | електронне |
| Обєм, (л) | 51 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Дисплей | є |
| Кількість програм | книга рецептів |
| Тип очищення духовки | емаль легкого очищення |
| Комбіновані функції | режим мікрохвилі |
| Кількість шарів скла дверей духовки | 3 |
| Регулювання температури, (оC) | 40 - 275 |
| Кількість решіток | 1 |
| Колір | чорний |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Глибина, (см) | 55 |
| Ширина, (см) | 56-56.8 |
| Висота, (см) | 45 |
|
Розміри
|
|
| Висота, (см) | 45.5 |
| Глибина, (см) | 56.7 |
| Ширина, (см) | 59.7 |
|
Додаткові характеристики
|
|
| Термoщуп | ні |
| телескопічні напрямні | ні |
| Особливості | Технологія динамічного приготування DCT. Блокування від детей.Таймер.Галогене освітлення. |
|
А фільтр групи
|
|
| Обєм, (л) | 51-60 л |
| Глибина, (см) | 56-61 см |
| Ширина, (см) | 55-60 см |
Якщо ви живете занадто динамічно, щоб готувати різні страви кожен день, ця компактна духовка з вбудованою мікрохвильовою функцією призначена саме для вас. Прилад завжди готовий швидко спекти або розігріти ваші улюблені страви. Також ідеально підійде тим, хто відчуває пристрасть до кулінарії.
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар