- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Холодильник Franke FCB 400 V NE E 118.0629.526
69460 ₴
Холодильник Franke FCB 400 V NE E 118.0629.526
Під замовлення
Код: 1078931
EAN: 7612985917025
* за винятком товарів з Акційної ціною
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Тип | комбінована |
|
Технічні характеристики
|
|
| Клас енергоефективності маркування з 2021р. | E |
| Система охолодження | Easy frost |
| Загальний обєм, (л) | 401 (корисний 395) |
| Обєм холодильної камери, (л) | 294 |
| Обєм морозильної камери, (л) | 101 |
| Споживання електроенергії, (кВт/рік) | 328 |
| Рівень шуму, (дБ) | 35 |
| Кліматичний клас | SN – T |
| Тип управління | електронне |
| Морозильне відділення | нижнє |
| Система No Frost | немає |
| Зона свіжості | Fresh Zone |
|
Функції та особливості
|
|
| Функції | Функція Швидке охолодження, функція Швидке заморожування. Режим Відпустка. Сигналізація відкриття дверей холодильника |
| Особливості конструкції | перевішувані двері, світлодіодне освітлення |
|
Морозильна камера
|
|
| Кількість секцій | 3 |
| Продуктивність заморожування, (кг/доба) | 12 |
|
Холодильне відділення
|
|
| Кількість ящиків для овочів | 1 Fresh Zone |
| Кількість підставок для яєць | 1 |
| Кількість підставок для пляшок | 1 |
| Кількість контейнерів | 1 контейнер 0 ° Cold Zone |
| Матеріал розділюючих полиць | ударостійке скло |
|
Фізичні характеристики
|
|
| Вага, (кг) | 74 |
| Колір | білий |
| Глибина, (см) | 54.5 |
| Ширина, (см) | 69 |
| Висота, (см) | 193.5 |
|
Розміри упаковки
|
|
| Вага, (кг) | 76 |
|
А фільтр групи
|
|
| Обєм морозильної камери, (л) | 100-149 л |
| Обєм холодильної камери, (л) | 250-349 л |
| Висота, (см) | 180-200 см |
| Ширина, (см) | 56-69 см |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Висота, (см) | 194 |
| Ширина, (см) | 71 |
| Глибина, (см) | 56 |
Холодильник Franke FCB 400 V NE E 118.0629.526
Код: 1078931
EAN: 7612985917025
Під замовлення
69 460 ₴
- додаткова комплектація
Приймаємо
Доставка
Franke
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Тип | комбінована |
|
Технічні характеристики
|
|
| Клас енергоефективності маркування з 2021р. | E |
| Система охолодження | Easy frost |
| Загальний обєм, (л) | 401 (корисний 395) |
| Обєм холодильної камери, (л) | 294 |
| Обєм морозильної камери, (л) | 101 |
| Споживання електроенергії, (кВт/рік) | 328 |
| Рівень шуму, (дБ) | 35 |
| Кліматичний клас | SN – T |
| Тип управління | електронне |
| Морозильне відділення | нижнє |
| Система No Frost | немає |
| Зона свіжості | Fresh Zone |
|
Функції та особливості
|
|
| Функції | Функція Швидке охолодження, функція Швидке заморожування. Режим Відпустка. Сигналізація відкриття дверей холодильника |
| Особливості конструкції | перевішувані двері, світлодіодне освітлення |
|
Морозильна камера
|
|
| Кількість секцій | 3 |
| Продуктивність заморожування, (кг/доба) | 12 |
|
Холодильне відділення
|
|
| Кількість ящиків для овочів | 1 Fresh Zone |
| Кількість підставок для яєць | 1 |
| Кількість підставок для пляшок | 1 |
| Кількість контейнерів | 1 контейнер 0 ° Cold Zone |
| Матеріал розділюючих полиць | ударостійке скло |
|
Фізичні характеристики
|
|
| Вага, (кг) | 74 |
| Колір | білий |
| Глибина, (см) | 54.5 |
| Ширина, (см) | 69 |
| Висота, (см) | 193.5 |
|
Розміри упаковки
|
|
| Вага, (кг) | 76 |
|
А фільтр групи
|
|
| Обєм морозильної камери, (л) | 100-149 л |
| Обєм холодильної камери, (л) | 250-349 л |
| Висота, (см) | 180-200 см |
| Ширина, (см) | 56-69 см |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Висота, (см) | 194 |
| Ширина, (см) | 71 |
| Глибина, (см) | 56 |
Вбудований холодильник Franke можна приховати за кухонними меблями. Яку б модель ви не вибрали, можете бути впевнені, що продукти, які в ній зберігаються, довше залишаться свіжими. А ідеальний термозахист і світлодіодне освітлення роблять холодильники Franke енергозберігаючими.
Franke FCB 400 V NE E 118.0629.526 має вражаючу місткість, при цьому його ширина всього 69 см. Система Easy Frost в морозильній камері скорочує обмерзання і робить ручне розморожування простим.
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар