- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Холодильник Franke FSDR 330 V E 118.0740.201
46748 ₴
Холодильник Franke FSDR 330 V E 118.0740.201
Є в наявності ✔
Код: 1079859
Характеристики
|
Технічні характеристики
|
|
| Система охолодження | Easy frost |
| Сигналізація відкритих дверей | є |
| Загальний обєм, (л) | 306 |
| Додаткова комплектація | полиця для пляшок, ємкість для яєць |
| Кліматичний клас | SN,T |
| Рівень шуму, (дБ) | 39 |
| No Frost | немає |
| Тип управління | електронне |
| Система No Frost | немає |
| Зона свіжості | Fresh Zone |
|
Функції та особливості
|
|
| Функції | функція швидкого охолодження, зміна температури відділення, режим Відпустка |
| Особливості конструкції | перенавішувані двері, сигнал відчинених дверцят |
|
Холодильне відділення
|
|
| Полиця на дверях для зберігання пляшок | есть |
| Кількість ящиків для овочів | 3 |
| Кількість полиць на двері холод. камери | 5 |
| Кількість підставок для яєць | 1 |
| Кількість підставок для пляшок | 1 |
| Відсік для масла і сиру з кришкою | есть |
| Полиця на дверях для зберігання консервів | есть |
| Матеріал полиць на дверцятах | пластик |
| Матеріал розділюючих полиць | ударостійке скло |
| Внутрішнє оснащення | 4 полки, решітка для пляшок |
|
Фізичні характеристики
|
|
| Колір | білий |
| Ширина, (см) | 54 |
| Глибина, (см) | 54.5 |
| Висота, (см) | 177 |
|
Розміри упаковки
|
|
| Висота, (см) | 184 |
| Ширина, (см) | 58 |
| Глибина, (см) | 60.8 |
|
А фільтр групи
|
|
| Обєм холодильної камери, (л) | 250-349 л |
| Висота, (см) | 150-179 см |
| Ширина, (см) | 45-55 см |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Висота, (см) | 177.4 |
| Ширина, (см) | 56 |
| Глибина, (см) | 55 - 56 |
Холодильник Franke FSDR 330 V E 118.0740.201
Код: 1079859
Є в наявності ✔
46 748 ₴
- додаткова комплектація
Приймаємо
Кредитні пропозицї
Платіж від 4674/мic
Доставка
Franke
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
|
Технічні характеристики
|
|
| Система охолодження | Easy frost |
| Сигналізація відкритих дверей | є |
| Загальний обєм, (л) | 306 |
| Додаткова комплектація | полиця для пляшок, ємкість для яєць |
| Кліматичний клас | SN,T |
| Рівень шуму, (дБ) | 39 |
| No Frost | немає |
| Тип управління | електронне |
| Система No Frost | немає |
| Зона свіжості | Fresh Zone |
|
Функції та особливості
|
|
| Функції | функція швидкого охолодження, зміна температури відділення, режим Відпустка |
| Особливості конструкції | перенавішувані двері, сигнал відчинених дверцят |
|
Морозильна камера
|
|
|
Холодильне відділення
|
|
| Полиця на дверях для зберігання пляшок | есть |
| Кількість ящиків для овочів | 3 |
| Кількість полиць на двері холод. камери | 5 |
| Кількість підставок для яєць | 1 |
| Кількість підставок для пляшок | 1 |
| Відсік для масла і сиру з кришкою | есть |
| Полиця на дверях для зберігання консервів | есть |
| Матеріал полиць на дверцятах | пластик |
| Матеріал розділюючих полиць | ударостійке скло |
| Внутрішнє оснащення | 4 полки, решітка для пляшок |
|
Фізичні характеристики
|
|
| Колір | білий |
| Ширина, (см) | 54 |
| Глибина, (см) | 54.5 |
| Висота, (см) | 177 |
|
Розміри упаковки
|
|
| Висота, (см) | 184 |
| Ширина, (см) | 58 |
| Глибина, (см) | 60.8 |
|
А фільтр групи
|
|
| Обєм холодильної камери, (л) | 250-349 л |
| Висота, (см) | 150-179 см |
| Ширина, (см) | 45-55 см |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Висота, (см) | 177.4 |
| Ширина, (см) | 56 |
| Глибина, (см) | 55 - 56 |
Холодильник Franke FSDR 330 V E 118.0740.201 — сучасне рішення для вашої кухні
Franke FSDR 330 V E 118.0740.201 — це інноваційний холодильник, створений для тих, хто цінує якість, функціональність і стильний дизайн. Завдяки енергоефективності, місткості та безлічі продуманих функцій, цей пристрій стане незамінним помічником на вашій кухні.
Переваги Franke FSDR 330 V E 118.0740.201
- Ідеальний баланс ціни та якості: Висока продуктивність за доступною ціною.
- Енергозбереження: Сучасна система охолодження дозволяє економити електроенергію.
- Велика місткість: Зручне зберігання продуктів для всієї родини.
- Безпека та надійність: Надійна конструкція із захистом від перепадів напруги.
Функції та особливості
- Світлодіодне освітлення: Яскраве LED-підсвічування забезпечує повний огляд змісту холодильника навіть у темний час доби.
- Перенавішувані двері: Можливість змінити сторону відкривання дверей — зручно для будь-якого планування кухні.
- Функція швидкого охолодження: Оперативно знижує температуру для швидкого охолодження свіжих продуктів.
- Режим "Відпустка": Підтримує оптимальну температуру за мінімального споживання енергії під час тривалої відсутності.
Догляд та чистка
Догляд за холодильником Franke FSDR 330 V E дуже простий: внутрішні полиці та ящики легко знімаються та миються, корпус стійкий до плям та подряпин. Для очищення достатньо використовувати звичайну м'яку ганчірку та неагресивні миючі засоби. Регулярне обслуговування гарантує довговічність та збереження бездоганного вигляду.
Для яких кухонь підходить
Franke FSDR 330 V E 118.0740.201 ідеально впишеться у сучасні, класичні та мінімалістичні інтер’єри. Завдяки універсальному дизайну й перенавішуваним дверям, холодильник підходить для просторих та компактних кухонь, квартир-студій та приватних будинків. Це оптимальний вибір для сімей, молодих пар або офісних кухонь.
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар