- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Варильна поверхня Franke FHSM 755 4G DC OA E 106.0554.392 бежевий
15645 ₴
Варильна поверхня Franke FHSM 755 4G DC OA E 106.0554.392 бежевий
Під замовлення
Код: 1078534
* за винятком товарів з Акційної ціною
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Лінія | Smart |
| Серія | Серія Smart |
|
Технічні характеристики
|
|
| Особливості конфорок | Турбоконфорка. Подвійна корона |
| Тип | газова |
| Матеріал панелі | емаль |
| Кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал решіток | сталеві |
| Колір | бежевий |
| Газ-контроль | є |
| Електропідпал | є |
|
Розміри
|
|
| Глибина, (см) | 51 |
| Ширина, (см) | 73 |
| Висота, (см) | 4 |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Ширина, (см) | 56 |
| Глибина, (см) | 49 |
|
Конфорки
|
|
| Додаткова | 3300 Вт |
| Права дальня | 3000 Вт |
| Права ближня | 1000 Вт |
| Ліва дальня | 1750 Вт |
| Ліва ближня | 1750 Вт |
|
А фільтр групи
|
|
| Ширина, (см) | 65-74 см |
Варильна поверхня Franke FHSM 755 4G DC OA E 106.0554.392 бежевий
Код: 1078534
Під замовлення
15 645 ₴
- додаткова комплектація
Додати необхідні аксесуари (комплектацію)
Приймаємо
Доставка
Franke
- 350 грн правий берег
- 350 грн лівий берег
- 50 грн/км від межі
міста
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Лінія | Smart |
| Серія | Серія Smart |
|
Технічні характеристики
|
|
| Особливості конфорок | Турбоконфорка. Подвійна корона |
| Тип | газова |
| Матеріал панелі | емаль |
| Кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал решіток | сталеві |
| Колір | бежевий |
| Газ-контроль | є |
| Електропідпал | є |
|
Розміри
|
|
| Глибина, (см) | 51 |
| Ширина, (см) | 73 |
| Висота, (см) | 4 |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Ширина, (см) | 56 |
| Глибина, (см) | 49 |
|
Розміри упаковки
|
|
|
Конфорки
|
|
| Додаткова | 3300 Вт |
| Права дальня | 3000 Вт |
| Права ближня | 1000 Вт |
| Ліва дальня | 1750 Вт |
| Ліва ближня | 1750 Вт |
|
Додаткові характеристики
|
|
|
А фільтр групи
|
|
| Ширина, (см) | 65-74 см |
Преміальна і високоякісна поверхня з колекції Smart прекрасно доповнить духовку відповідного кольору.
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Товари з Серії
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар