- Все про товар
- Характеристики
- Характеристики
- Відгуки
- Опис
- Фото
- Аксесуари
-
Варильна поверхня Franke FHTL 755 4G TC OA C (106.0183.106)
15147 ₴
Варильна поверхня Franke FHTL 755 4G TC OA C (106.0183.106)
Під замовлення
Код: 1059612
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Лінія | Trend Line |
| Серія | Серія Trend Line |
|
Технічні характеристики
|
|
| Особливості конфорок | потрійна корона |
| Тип | газова |
| Матеріал панелі | емаль |
| Кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал решіток | чавунні |
| Колір | бежевий |
| Газ-контроль | є |
| Електропідпал | є |
|
Розміри
|
|
| Глибина, (см) | 51 |
| Ширина, (см) | 75 |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Глибина, (см) | 48 |
| Ширина, (см) | 55 |
|
Конфорки
|
|
| Додаткова | 3800 Вт |
| Права дальня | 1750 Вт |
| Права ближня | 1000 Вт |
| Ліва дальня | 1750 Вт |
| Ліва ближня | 3000 Вт |
|
Додаткові характеристики
|
|
| Країна збірки | Італія |
|
А фільтр групи
|
|
| Ширина, (см) | 75-84 см |
Варильна поверхня Franke FHTL 755 4G TC OA C (106.0183.106)
Код: 1059612
Під замовлення
15 147 ₴
- додаткова комплектація
Приймаємо
Доставка
Franke
- 350 грн правий берег
- 350 грн лівий берег
- 50 грн/км від межі
міста
Надійність- на роки!
Характеристики
|
Загальні характеристики
|
|
| Лінія | Trend Line |
| Серія | Серія Trend Line |
|
Технічні характеристики
|
|
| Особливості конфорок | потрійна корона |
| Тип | газова |
| Матеріал панелі | емаль |
| Кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал решіток | чавунні |
| Колір | бежевий |
| Газ-контроль | є |
| Електропідпал | є |
|
Розміри
|
|
| Глибина, (см) | 51 |
| Ширина, (см) | 75 |
|
Розміри для вбудовування
|
|
| Глибина, (см) | 48 |
| Ширина, (см) | 55 |
|
Розміри упаковки
|
|
|
Конфорки
|
|
| Додаткова | 3800 Вт |
| Права дальня | 1750 Вт |
| Права ближня | 1000 Вт |
| Ліва дальня | 1750 Вт |
| Ліва ближня | 3000 Вт |
|
Додаткові характеристики
|
|
| Країна збірки | Італія |
|
А фільтр групи
|
|
| Ширина, (см) | 75-84 см |
Всі варильні поверхні Franke виробляються в Італії з точним дотриманням суворих стандартів на всіх етапах від проектування до виготовлення.
Вибір кращих матеріалів і компонентів доповнює систему якості і гарантує тривалу і безпечну роботу варильної поверхні.
Додайте спец товар до кошика та отримайте знижку до 15%
Супутні товари
Замовити в один клік
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами ПриватБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність картки "Універсальна"
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Платежі від FRANKE-MARKET
Розстрочка від FRANKE-MARKET 3,6,10 платежів.
Комісія 0% надається на 3 платежі!
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Оплата частинами МоноБанк
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Наявність кредитної картки від Монобанку
2. Доступний кредитний ліміт за сервісом "Оплата частинами"
3. Перший платіж буде списаний у день оформлення
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Сплачуйте частинами від ПУМБ
💳 Оплата частинами від ПУМБ — без переплат!
АКЦІЯ від ПУМБ — оплата частинами під 0% до 24 місяців.
Зручно. Швидко. Без додаткових комісій.
Вимоги для підтвердження оплати частинами:
1. Мати встановлений застосунок ПУМБ
2. Мати доступний Єдиний кредитний ліміт на суму купівлі.
3. Жодних платежів при оформленні. Сплачуйте перший платіж тільки через місяць
Знайшли дешевше
Оцініть товар